Stav featured snippetů v roce 2020

28. květen 2020
Australský SEO konzultant Brodie Clark vysvětluje, jak jsou na tom featured snippety v roce 2020. Měli byste stále usilovat o nultou pozici?
Přečíst celý článek

10 malých velkých vylepšení – jaro 2020

20. květen 2020
Těžké časy jsou skvělou příležitostí ohlédnout se a ocenit drobnosti, které vám udělaly radost, či úspěšné počiny, které zůstaly bez povšimnutí. I my jsme se proto ohlédli pár měsíců zpět a sepsali jsme všechna nedávná vylepšení ContentKingu, která vám ve stínu velkých funkcí mohla uniknout.
Přečíst celý článek

Jak zlepšit crawling a indexaci u velkých webů

23. duben 2020
John Morabito, který působí jako SEO Director v agentuře Stella Rising, vysvětluje, jak zlepšit proces crawlingu a indexace velkých webů, a zvýšit tak jejich SEO výkon!
Přečíst celý článek

Jak využít datovou vědu v SEO

23. březen 2020
JR Oakes, který působí jako Senior Director a technický SEO konzultant v agentuře Locomotive, vysvětluje, jakou roli hraje datová věda v SEO a jak s její pomocí můžete ušetřit fůru času a dělat SEO lépe!
Přečíst celý článek

Kontrola přístupu a další pokročilé funkce ContentKingu s plánem Enterprise

5. březen 2020
ContentKing s hrdostí představuje plán Enterprise, který je ideálním řešením pro větší organizace, které potřebují pokročilejší kontrolu přístupu a další specializované funkce jako například kompletní odpovědi serveru, monitoring až 20 vlastních elementů a historická data o změnách až 5 let zpátky.
Přečíst celý článek

Jak na úspěšné SEO ve velkých firmách a korporátech

22. únor 2020
Ron Cierniakoski, který působí jako Operations Manager ve firmě Terakeet, vysvětluje, jak zajistit úspěch v SEO u velkých firem a proč je klíčové dívat se dále než jen na příjmy z organické návštěvnosti.
Přečíst celý článek

Dělejte SEO ještě efektivněji s rozšířením pro Chrome od ContentKingu

27. leden 2020
Již žádné přepínání mezi záložkami! S naším rozšířením pro Chrome si nyní můžete zobrazit problémy a další metriky z ContentKingu přímo na prohlížené stránce.
Přečíst celý článek

Automatizace strukturovaných dat s Marthou van Berkelovou

11. listopad 2019
Martha van Berkelová, spoluzakladatelka a CEO platformy Schema App, vysvětluje, jak zautomatizovat a zefektivnit implementaci strukturovaných dat bez nutnosti zapojení vývojářů a proč by strukturovaná data měl využívat každý web. Přečtěte si, jak vám strukturovaná data mohou pomoci k lepším pozicím!
Přečíst celý článek