10 malých velkých vylepšení - léto 2019

 • 15. srpen 2019
 • Veronika Martosova

Kromě velkých funkcí jako nová generace upozornění, propojení se Slackem či konfigurace problémů, neustále pracujeme také na menších vylepšeních. Protože velikost není vždy to jediné, co se u nás počítá, dali jsme minulý rok dohromady seznam desíti menších zlepšováků, který se setkal s velmi vřelou odezvou. Rozhodli jsme se proto, že z něj uděláme tradici! Nyní opět nadešel čas představit vám další várku menších novinek, kterých jste si u nás v poslední době mohli všimnout.

Pojďme si je projít jednu po druhé!

1. Ignorujte celou kategorii problémů naráz

Pokud pro vás problémy z určité kategorie nejsou důležité, můžete je nyní ignorovat všechny zaráz! Rychlá ukázka: Pokud nevyužíváte Twitter Cards, můžete celou tuto kategorii ignorovat v hlavičce problému, a ContentKing vás tak na problémy z této kategorie již nebude upozorňovat.

Ignoring a whole issue category in ContentKing

2. Více kontextu v exportech nefunkčních odkazů

V exportu s nefunkčními odkazy nyní najdete také cíle daných odkazů, což vám značně usnadní hledání problematických stránek.

Exporting pages with broken links in ContentKing

Kromě toho vám exporty nyní rovněž ukáží, odkud jednotlivé nefunkční odkazy pochází, takže se můžete ihned vrhnout do opravování.

Exporting broken links in ContentKing

3. Exportujte všechny typy odkazů

Máme tu další vychytávku pro ty, kteří hodně a rádi exportují! V ContentKingu můžete nyní jednoduše exportovat všechny typy odkazů jednotlivých stránek! Stačí zvolit typ odkazů v panelu Odkazy

Exporting page relations in ContentKing

… a poté zahájit export kliknutím na tlačítko v pravém horním rohu obrazovky.

Access point for starting an export of page relations in ContentKing

4. Filtrujte změny v konkrétních sloupcích

Když se na vašem webu odehrává velké množství změn, může být těžké rychle najít ty změny, které hledáte. S naším nově rozšířeným filtrem si můžete jednoduše vybrat sloupce, které jsou pro vás relevantní, a zobrazit si pouze změny týkající se těchto sloupců:

 • Změněna v kterémkoli z vybraných sloupců
  Při zaškrtnutí tohoto kritéria se vám zobrazí stránky, u nichž došlo ke změně alespoň v jednom z vámi vybraných sloupců.
 • Změněna ve všech vybraných sloupcích
  Při zaškrtnutí tohoto kritéria se vám zobrazí stránky, u nichž došlo ke změně ve všech vámi vybraných sloupcích.
Filtering on changes in specific columns in ContentKing

5. Nastavte si HTTP autentizaci

Pokud pro svůj web máte oddělené testovací prostředí, můžete ho v ContentKingu rovněž monitorovat, a odhalit tak potenciální problémy ještě předtím, než se dostanou do produkčního prostředí. Abychom vám monitorování testovacích prostředí usnadnili, přidali jsme do Nastavení webu možnost nakonfigurovat si HTTP autentizaci přímo v aplikaci.

Setting up HTTP Authentication in ContentKing

6. Zjistěte, které stránky chybí v XML sitemapě

Velikosti webových stránek se meze nekladou, a občas tak může být velmi obtížné zjistit, které stránky jsou obsaženy v XML sitamapě a které nikoli. My však máme řešení! V sekci Stránky si nyní můžete přidat sloupec V XML sitemapě, ve kterém si data o přítomnosti stránek v XML sitemapě můžete jednoduše vyfiltrovat.

In XML Sitemap column on Pages in ContentKing

Pokud sloupec V XML sitemapě v sekci Stránky náhodou nevidíte, můžete ho přidat do své Sady sloupců.

7. Filtrujte a segmentujte na základě data nalezení

Chtěli byste si zobrazit stránky, které jste na web přidali teprve nedávno? Stačí použít filtr ve sloupci Nalezeno.

TIP: Vytvořte si pro tyto nově přidané stránky zvláštní segment, abyste si je mohli vždy snadno zobrazit a zkontrolovat.

Discovered column on Pages in ContentKing

Pokud sloupec Nalezeno v sekci Stránky náhodou nevidíte, můžete ho přidat do své Sady sloupců.

8. Ovlivněné stránky na jediný klik

Červené řádky v grafech sekce Problémy jsou nyní klikatelné! Pokud si chcete rychle zobrazit, kolik stránek je ovlivněno určitým problémem, jednoduše klikněte na červený řádek v jeho grafu.

Clicking on red bar in Issues to see Affected pages in ContentKing

9. Smažte osiřelé stránky

Z ContentKingu můžete nyní jednoduše smazat osiřelé stránky! Pokud chcete odstranit všechny stránky, které nemají žádné příchozí odkazy, stačí jít do Nastavení webu a kliknout na tlačítko Smazat osiřelé stránky.

Purging orphan pages on Website settings in ContentKing

10. Vyexportujte si seznam všech XML sitemap

Chcete získat lepší přehled o všech XML sitemapách vašeho webu? V sekci Platforma si XML sitemapy nyní můžete nejen zobrazit, ale také vyexportovat, což vám umožní je jednoduše sdílet přímo se svými kolegy.

Exporting list of XML Sitemaps in ContentKing
Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
 • Platební karta není potřeba
 • Není třeba žádná instalace
 • Bez závazků