Pouze pro agentury

  • 22. květen 2017
  • Veronika Martosova

Spousta našich zákazníků jsou agentury. Sami máme z tohoto prostředí bohaté zkušenosti a víme, co taková práce obnáší. Dnešní oznámení je tedy speciálně pro ně - spouštíme dvě nové funkce speciálně pro agentury.

O co se jedná:

První funkcí je co-branding. Nyní můžete umístit logo své agentury do hlavního menu, a ještě více si tak ContentKing přizpůsobit. Kromě velmi uspokojivého pocitu vidět své logo v aplikaci ještě uděláte dojem na své zákazníky.

Tip: protože je hlavní menu na tmavém pozadí, bílá verze loga s průhledným pozadím se na něm bude vyjímat nejlépe.

Spolupracujte se svými zákazníky

Druhou funkcí určenou speciálně pro agentury je jedna z vůbec nejžádanějších funkcí, a sice přístup pro zákazníky. Díky ní teď můžete dát svým klientům přístup k jejich webům, aniž byste je museli přidat jako členy týmu.

Často slýcháme, že spolupráce s klienty v rámci aplikace výrazně snižuje množství reportů, které musejí uživatelé posílat. Zdá se, že vám můžeme ušetřit sposutu času.

Vyzkoušejte tyto skvělé funkce co nejdříve.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků