Exporty jsou konečně tady

  • 23. srpen 2016
  • Veronika Martosova

Jedna z nejžádanějších funkcí je konečně tady - exporty.

Je možné exportovat data ze všech přehledů. Záleží jen na vás, jestli chcete exportovat úplně všechno, filtrovaný seznam stránek svého webu nebo třeba seznam stránek s nesprávnými kanonickými odkazy.

Tato nová funkce se vám bude obzvláště hodit, pokud spolupracujete s dalšími lidmi, pokud chcete použít svá data v jiném nástroji nebo je chcete vložit do nějaké zprávy.

Ať už chcete exporty využít jakkoliv, vždycky se hodí. Svůj CSV soubor můžete otevřít jak v Excelu, tak v OpenOffice nebo v Google Drive a naložit s daty, jak se vám zlíbí.

Klikněte na tlačítko “Export” v pravém horním rohu

contentking-feature-exports

Klikněte na “Zahájit export”

contentking-feature-exports-modal

A … zkontrolujte příchozí poštu!

<div class="media-container " style="max-width: 670px;"><div class="lazy-image-wrapper" style="max-width: 670px;"><div class="lazy-image-wrapper__container" style="padding-bottom: 79.25373134328359%;">contentking-feature-exports-email</div></div></div>

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků