Vizualizujte všechna webová data s ContentKingem

  • 21. prosinec 2017
  • Veronika Martosova

Vizualizujte vaše webová data

Kdykoliv se přihlásíte do ContentKingu, vždy na vás čeká jedna věc - vaše drahocenná data. Všechny weby, které sledujete, jejich stránky, přesměrování i případné chyby. Všechna data pěkně pohromadě a připravena na to, abyste s nimi dále pracovali.

Někdy je ale problém se v takovém množství dat orientovat a získat z nich ty správné informace.

A právě proto vám ode dneška nabízíme zcela novou možnost práce s daty vašeho webu: grafy.

Představujeme vám přehled grafů

Přehled grafů najdete umístěný v sekci Stránky. Tento přehled vám poskytne perfektní souhrn vašich webových dat, který rychle umožňuje pochopení struktury webu komukoliv, kdo do sem nahlédne. K přístupu stačí kliknout c české verzi na tlačítko “GRAFY” na vrchu stránky.

ContentKing pages graphs

Všechna nastavení filtrů jsou sem přenesena a umožňují vizualizaci jakéhokoli úseku dat, na který se chcete podívat. Ať už se jedná o celý web, určitý segment nebo jakoukoli jinou kombinaci filtrů, máte to zde.

Chcete znovu zobrazit základní údaje? Jednoduše přepněte zpět do zobrazení tabulky!

ContentKing pages graphs

Ať už potřebujete rychlý přehled struktury webu, náhledy pro reporting nebo krásné vizuály do vaší prezentace, ContentKing grafy vám s tím pomohou!

Vychutnejte a oceňte krásu vašich dat

Pokud již máte ContentKing účet, můžete si tuto horkou novinku prohlédnout už právě teď. Stačí se přihlásit, zobrazit si Stránky a kliknout na tlačítko Grafy. Jak jednoduché.

A pokud ještě ContentKing účet nemáte, udělejte si tu radost a založte si ho ještě dnes, abyste vykročili do roku 2018 připravení na další SEO výzvy.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků