Historie SEO změn

  • 7. červen 2017
  • Veronika Martosova

Dnes tvoříme historii. A to doslova. ContentKing zahajuje novou éru onpage optimalizace svou novou funkcí - Historií změn.

Stroj času pro vaše SEO

Vůbec poprvé můžete na jediném místě sledovat obsahové změny v rámci celého webu. Zajímá vás, které stránky byly přidány, smazány nebo přesměrovány? Nebo snad chcete vědět, na kterých stránkách došlo ke změnám v obsahu? Je to tady.

Historie SEO změn aplikace ContentKing

Proč je to tak důležité

Webové stránky se neustále mění a často o tom nemusíte vůbec vědět. Změny může provést váš zákazník, správce webu, externí copywriter nebo vývojář. Pro úspěšnou optimalizaci je zásadní dozvědět se o všech změnách včas.

Vezměme si například vaši domovskou stránku. Pokud úplně přestane fungovat, zjistíte to okamžitě. Jak dlouho by vám ale trvalo zjistit, že se změnil její název, meta description, H1 nadpis nebo kanonické URL? A to jde přitom o hlavní stránku - jak dlouho by to trvalo u ostatních?

Proto jsme vytvořili tuto skvělou novou funkci: abychom vám na pár kliků poskytli všechny odpovědi. Na nic nečekejte a vyzkoušejte to ještě dnes.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků