Stroj času pro problémy vašeho webu

  • 15. červen 2020
  • Veronika Martošová

Sekce Problémy v ContentKingu je vždy připravena ukázat vám, s jakými potížemi se váš web právě potýká. Všechny problémy jsou pak společně s dalšími faktory vyjádřeny jediným číslem (Kondicí webu), které vám říká, jak si váš web vede.

To vše zní moc hezky, ale co když Kondice vašeho webu náhle strmě spadne a vy potřebujete zjistit, co přesně k tomu vedlo? Máme pro vás řešení!

Před časem jsme představili funkci Historie změn™ v sekci Stránky, a tuto funkci nyní zavádíme také u Problémů! Zajímá vás, jaké problémy vznikly či byly vyřešeny včera, před měsícem či před rokem? Všechna tato data pro vás nyní máme!

Vyvíjí se váš web k lepšímu, nebo k horšímu?

Chcete vědět, jak se problémy vašeho webu měnily v čase? Váš interní analytik bude bez práce! Počty vzniklých i vyřešených problémů máte nyní k dispozici na pouhý pohled (stačí mrknout na roztomilé ikonky brouků)

Historie změn problémů v ContentKingu zobrazující celkový počet vzniklých a vyřešených problémů za posledních 7 dní

Zajímá vás, o které problémy přesně jde? Žádný problém! Zmíněné ikonky vás funkcí provedou a ukážou vám, kolik problémů vzniklo a bylo vyřešeno v jednotlivých kategoriích.

„Ale co Kondice webu???“ Žádný strach. Červené a zelené ikonky srdce u každé kategorie problému vám jednoduše ukážou, jak daná kategorie ovlivnila celkovou kondici vašeho webu.

Krása tkví v detailu

Chcete jít více do hloubky? Stačí kliknout na jakoukoli kategorii problémů a získáte detailní přehled o tom, kolik nových případů jednotlivých problémů na vašich stránkách vzniklo a kolik jich naopak bylo vyřešeno.

A stejně jako u kategorií vám i zde ikonky srdce ukážou, jaký vliv měly jednotlivé problémy na Kondici webu.

Obrázek z ContentKingu zobrazující, na kolika stránkách byl problém Titulek stránky chybí vyřešen a na kolika vznikl

Ještě více detailů, prosím!

Chcete se do toho opravdu ponořit? Klikněte na tlačítko “Zobrazit změny” a prozkoumejte každý případ problémů na jednotlivých stránkách.

Sledování historie změn u stránek zasažených problémem Titulek stránky chybí

Začněte ihned

Historie změn problémů je dostupná ve vašem účtu již nyní, tak nač čekat? Stačí jediné kliknutí a můžete zatočit se všemi problémy, které škodí Kondici vašeho webu!

  1. Jděte do sekce Problémy
  2. Klikněte na tlačítko Historie změn
  3. Časové období, pro které chcete změny problémů vašeho webu zobrazit, nastavíte kliknutím na tlačítko Změnit datum.

Nevíte si rady? Mrkněte na náš článek v sekci zákaznické podpory, ve kterém najdete odpovědi na své otázky.

Že ContentKing dosud nevyužíváte? Prokažte svému webu laskavost a začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes!

Veronika Martošová
Veronika Martošová

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků