Hlavní přehled kompletně v novém

  • 7. září 2017
  • Veronika Martosova

Kompletně jsme přepracovali hlavní přehled. Kromě zbrusu nového vzhledu vám nabídne také dva nové údaje, které si zamilujete: graf změn a přehled segmentů.

Mějte přehled o všech změnách

První novinkou je graf změn na webu. Překvapí nejen svým elegantním designem, ale především praktičností. V mžiku zjistíte, kolik stránek bylo změněno, přidáno, odstraněno a také, kdy ke změnám došlo. Kliknutím na některý z ukazatelů se dostanete ke konkrétním datům. Rychle tak zjistíte, co se stalo a jestli je potřeba s tím něco dělat.

Hlavní přehled kompletně v novém

Není nad vizualizaci dat 😉

Segmenty

Druhou novinkou je přehled segmentů. Pro celý web i pro každý segment zvlášť můžete rychle zjistit kondici, množství stránek nebo problémů.

Přehled segmentů

Ještě jste segmenty nezačali používat? Určitě byste je měli vyzkoušet. Pomůžou vám rozdělit web na části, tak abyste se mohli soustředit právě na ty, které jsou pro vás nejdůležitější. Více se o segmentech dozvíte zde.

Vyzkoušejte to

Nový přehled je už nyní k dispozici pro všechny účty v aplikaci. Na nic nečekejte a vyzkoušejte ho. Pokud ještě aplikaci nepoužíváte, zaregistrujte se do naší bezplatné 14denní zkušební verze.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků