Konfigurace problémů: SEO audit podle vašich pravidel

  • 19. červenec 2019
  • Veronika Martosova

Máme tu něco pro opravdové fajnšmekry: Ode dneška můžete měnit parametry, které ContentKing používá pro vyhodnocování problémů!

Příklad využití této funkce: Jak se můžete dočíst v našem blogovém článku z minulého roku, Google na různých trzích vyžaduje různou délku meta description.

Pokud tedy výchozí nastavení délky meta description, které ContentKing používá při vyhodnocování problémů, nevyhovuje cílové skupině vašeho webu, můžete si nastavit své vlastní délkové parametry! ContentKing následně začne vyhodnocovat případné problémy s meta description na základě vámi stanovené minimální a maximální délky.

ContentKing's Issue Configuration of Meta description

A tyto možnosti neplatí pouze pro meta description! Svá vlastní pravidla si můžete nastavit také u ostatních problémů v ContentKingu.

Že se SEO teprve začínáte a nejste si zcela jistí, jaké parametry nastavit? Žádný strach. ContentKing má pro každý problém výchozí nastavení, které je univerzálně platné pro všechny trhy. Pokud se tedy na nastavování vlastních parametrů necítíte, můžete je bez obav ponechat ve výchozím nastavení.

Jak měnit konfiguraci problémů

Nastavení vlastních parametrů zvládnete levou zadní:

  1. Jděte do sekce Problémy a zvolte problém, který chcete nakonfigurovat
  2. Klikněte na tlačítko Konfigurace Problémů v hlavičce daného problému
  3. V okně, které se vám objeví na obrazovce, nastavte parametry dle svých potřeb
  4. Klikněte na Uložit
ContentKing's Meta description Issue header

Začněte ihned

Konfigurace problémů je pro vás již nyní připravena ve vašem účtu, takže se na ni můžete rovnou vrhnout. Pokud se o této funkci chcete dozvědět více, mrkněte na náš článek v sekci zákaznické podpory.

Že ContentKing dosud nevyužíváte? Prokažte svému webu laskavost a začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků