Nová generace upozornění: Lepší přehled, větší kontrola

 • 9. duben 2019
 • Veronika Martošová

Díky nepřetržitému monitoringu a sledování změn vám s ContentKingem nikdy neunikne ani ta nejmenší maličkost. A náš systém upozornění je ode dneška ještě nadupanější. Pojďte se podívat, co všechno nyní umí!

Pokročilé možnosti nastavení

S pokročilým nastavením si můžete vytvářet upozornění přímo na míru dle svých potřeb:

 • Chcete, aby určitá upozornění dostávali pouze někteří členové týmu?
  Žádný problém! U každého upozornění si můžete nastavit, kdo ho bude dostávat.
 • Chcete dostávat více či méně upozornění?
  S tím si také poradíme. Nastavení úrovně citlivosti vám umožní najít správnou rovnováhu mezi důležitými upozorněními a těmi méně významnými.
 • Chcete dostávat upozornění pro konkrétní segment?
  I na to jsme mysleli! Stačí nastavit rozsah upozornění buďto na celý web, nebo na jakýkoli vámi definovaný segment. Pokud jste se segmenty dosud nepracovali, mrkněte na tento článek.

A i když se vlk nažere, koza zůstane celá: každé upozornění si totiž můžete vytvořit v několika verzích. Takže pokud si chcete například nastavit vysokou úroveň citlivosti u stránek, které vám nejvíce vydělávají, zatímco u zbytku webu pouze střední, nic vám v tom nebrání.

ContentKing - Next-gen Alerts Configuration

Všechny důležité detaily mrknutím oka

Každé upozornění má svůj vlastní příběh, a proto vám ContentKing u každého druhu upozornění zobrazí přesně ty detaily, které potřebujete znát.

ContentKing - Next-gen Alerts Overview

E-mailové notifikace o vyřešení

E-mailové notifikace jsme kromě redesignu pro okamžité zobrazování relevantních informací doplnili také o nový typ: notifikace o vyřešení problému, na který jste byli upozorněni. Nebudete tak již muset ztrácet čas zjišťováním, se kterými problémy se vaši kolegové již vypořádali.

ContentKing - Next-gen Alerts Email

S novými upozorněními můžete začít ihned

Všechny tyto nové funkce na vás již nyní čekají v aplikaci, tak se přihlaste a dejte se do toho! Že ContentKing dosud nevyužíváte? Prokažte svému webu laskavost a začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.

Veronika Martošová
Veronika Martošová

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
 • Platební karta není potřeba
 • Není třeba žádná instalace
 • Bez závazků