Zamakali jsme na filtrech… a je to znát

  • 5. únor 2019
  • Veronika Martošová

Snadné a účinné filtrování je jednou z předností ContentKingu. Umožňuje vám totiž rychle vyhledávat napříč weby všech velikostí, a na základě výsledků následně vytvářet segmenty.

Naše filtry jsme však nyní posunuli zase o úroveň výše! Do všech polí s libovolnou vstupní hodnotou jsme totiž přidali pokročilé operátory, které aktivujete jednoduše kliknutím na ikonku blesku na konci pole:

ContentKing - Advanced Filter Operators

Pokud se o jednotlivých operátorech a jejich funkcích chcete dozvědět více, mrkněte na naši zákaznickou podporu, kde jsme jim věnovali celý článek.

S využíváním operátorů můžete začít ihned

Tyto zbrusu nové operátory na vás již nyní čekají v aplikaci, tak se přihlaste a dejte se do toho! Že ContentKing dosud nevyužíváte? Prokažte svému webu laskavost a začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.

Veronika Martošová
Veronika Martošová

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků