Přehled webů všech vašich klientů na jediném místě

  • 12. říjen 2017
  • Veronika Martosova

Mnoho agentur si chválí, jak snadno si mohou s aplikací ContentKing udržet přehled o stavu webů svých klientů, ať už jde o jejich poslední změny nebo kontrolu jejich obsahové strategie. Je to tak, ContentKing dokáže usnadnit a zpříjemnit spoustu práce.

Jedna věc ale až doteď chyběla – přehled všech webů na jednom místě. Při kontrole bylo třeba procházet každý web zvlášť nebo spoléhat na týdenní reporty.

To už je ale minulost. Vytvořili jsme novou sekci – Weby – poskytující aktuální přehled o stavu všech webů ve vašem účtu.

Přehled webů všech vašich klientů na jediném místě

Tato nová užitečná funkce je dostupná pro všechny agentury. Ještě jste aplikaci ContentKing nevyzkoušeli? Zaregistrujte se do naší 14denní bezplatné zkušební verze a objevte, jak snadné je udržet si přehled o stavu webů vašich klientů.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků