Vytvořte řád z chaosu pomocí Sad sloupců

  • 15. červen 2017
  • Veronika Martosova

Jednou z věcí, které dělají aplikaci tak skvělou, je velké množství informací v sekci Stránky. Takové množství ovšem také představuje výzvu: musíte kontrolovat mnoho věcí najednou.

Nedávno jsme přidali možnost přizpůsobit si tuto sekci tak, že si sami vyberete, které sloupce chcete zobrazit. Dnes se dostáváme ještě dál a přinášíme Sady sloupců.

Připravit… a jdeme na to

Data, která zrovna potřebujete, závisí vždy na konkrétním úkolu. Pomocí Sad sloupců je můžete roztřídit do skupin a přepínat se mezi nimi. Pracujete na optimalizaci? Použijte SEO sadu. Kontrolujete nastavení Open Graph a Twitter Cards? Použijte sadu pro sociální sítě.

Sady sloupců v aplikaci ContentKing

ContentKing nabízí tři základní sady. U toho ale nemusíte zůstat. Nebojte se tyto sady upravovat a měnit tak, aby plně vyhovovaly vašim potřebám.

Nenechávejte si to jen pro sebe

Online marketing je především o spolupráci, proto můžete všechny sady sdílet se svým týmem. Pokud vytváříte novou sadu nebo upravujete některou stávající, stačí zvolit, jestli ji chcete sdílet v rámci týmu, nebo ji použít jen pro sebe.

S tímto mocným nástrojem dokážete vytvořit rovnováhu tak, abyste měli dostatečný přehled o situaci a přitom jen tolik informací, kolik ke každému úkolu potřebujete. Neváhejte ho vyzkoušet ještě dnes.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků