ContentKing nyní podporuje Schema.org markup

  • 27. červen 2018
  • Veronika Martosova

Chvála a pozitivní zpětná vazba za uvedení integrací Google Search Console a Google Analytics nás příjemně potěšily. Není ale čas usínat na vavřínech. Chceme se stále posouvat dále a tak přidáváme také podporu pro Schema.org markup.

Ještě neznáte Schema.org?

Schema.org je standard, který pomáhá vyhledávačům porozumět tomu, co je na vašich stránkách. Je to velmi užitečný (ikdyž poněkud složitější) nástroj, který vám může pomoci zvýšit svoji viditelnost ve vyhledávačích. Přečtěte si článek Schema.org v naší akademii a zjistěte jak a proč vám může pomoci.

Zkontrolujte svou implementaci Schema.org

ContentKing vám od této chvíle umožní zobrazit Schema.org markup vašeho webu. Pro každou stránku, která Schema.org markup obsahuje (implementován pomocí JSON-LD), budete nyní moci vidět definované atributy:

ContentKing - Schema.org v detailu stránky

Filtrujte, vyhledávejte a segmentujte na základě Schema.org dat

Schema.org data jsou dostupná také v sekci Stránky. Jednoduše a rychle tak můžete zkontrolovat, na kterých stránkách je Schema.org implementováno a na kterých ne. A aby to bylo ještě zajímavější, můžete na základě těchto dat také vytvářet segmenty.

ContentKing - Schema.org on Pages

Optimalizujte v ContentKingu svou implementaci Schema.org

Investovat čas do označení svých stránek pomocí Schema.org se bezepsporu může vyplatit, protože Google je využívá ve vyhledávání pro tzv. rich snippets. Takže doporučujeme nezahálet a zkontrolovat svou implementaci Schema.org ještě dnes.

Ještě ContentKing nevyužíváte? Udělejte si radost a otestujte zdarma naši zkušební verzi právě teď.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků