Urychlete řešení problémů s WordPress pluginem

  • 28. září 2017
  • Veronika Martosova

Celá aplikace (od auditu až po historii změn) je postavená na tom, že se musíte dozvědět o problémech na webu ihned poté, co se objeví, abyste je mohli včas vyřešit a zabránit tak jejich negativním dopadům. Nyní se dostáváme v této snaze ještě dál díky našemu WordPress pluginu.

Funguje tak, že pomocí jediného tlačítka můžete přejít ze sekce Problémů v aplikaci přímo na WordPress, na konkrétní stránku, a opravit, co je potřeba. Už nemusíte mít otevřeno několik oken a složitě přecházet mezi aplikacemi.

Úprava stránky

Díky ContentKing API a WP pluginu je aplikace ještě silnějším pomocníkem při řešení vašich SEO problémů.

Nainstalujte si plugin ještě dnes a udržujte svůj web v dobrém stavu bez vynakládání zbytečné energie.

Instalace WordPress pluginu

Instalace je velmi snadná - stačí dodržet následující dva kroky (pokud přesto narazíte na obtíže, naše zákaznická podpora vám je pomůže vyřešit):

Získejte svůj API token

Nejdřív musíte získat API token pro svůj účet v aplikaci ContentKing. Najdete ho zde: Účet -> Profil týmu.

API token

Nainstalujte WordPress plugin

V dalším kroku se přihlaste na WordPress a jděte na Pluginy -> Instalace pluginů a hledejte ContentKing. Klikněte na tlačítko Instalovat. Jakmile instalace doběhne, do nastavení pluginu přidejte svůj API token.

A je to. Od této chvíle kdykoliv něco na webu změníte, ContentKing okamžitě provede audit dané stránky a vy se tak okamžitě dozvíte výsledek změn. Zároveň máte k dispozici tlačítko “Přejít na WordPress”, abyste mohli okamžitě provést potřebné úpravy.

Poznámka k ukládání do mezipaměti

V současnosti je dobrým zvykem instalovat na WordPress weby cachovací plugin. Urychluje se tak načítání webu a snižuje zátěž serveru. Pokud plugin používáte, měli byste vědět, že se velmi výjimečně může stát, že aplikace nezpozoruje změny stránky dřív, než mezipaměť vyprší nebo je vymazána.

Instalace ContentKing WordPress pluginu

Instalace WordPress pluginu je velmi jednoduchá, stačí provést dva kroky, které jsou popsány v našem článku zákaznické podpory ohledně WordPress pluginu . Pokud ale narazíte na nějaké problémy, naše zákaznická podpora vám vždy ochotně pomůže.

Používáte i jiné platformy než WordPress?

Naše univerzální API usnadňuje integraci s jakoukoliv platformou. Více o tom zjistíte zde.

Veronika Martosova
Veronika Martosova

Veronika je produktová manažerka ContentKingu. Vždy si ráda vyslechne naše zákazníky a jejich potřeby, pro které následně ve spolupráci s vývojářským týmem hledá ta nejlepší řešení. Užívá si, že může pracovat na pomezí designu, vývoje, marketingu a obchodu.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků