SEO audit

Maximalizujte svou viditelnost ve vyhledávačích.

Samotný skvělý obsah nemusí moc znamenat, pokud se k němu vyhledávače nemohou dostat a správně ho zanalyzovat. A právě zde přichází na scénu ContentKing se svou rozsáhlou auditorskou sadou. Jeho praktické přehledy vám pak více než kdy dříve usnadní kompletní optimalizaci celého webu.

SEO monitoring

Vyhledávače nikdy nespí. Ani vaše nástroje by neměly.

Vyhledávače nikdy nepřestávají procházet a analyzovat vaše webové stránky. Neustále hledají nový a aktualizovaný obsah. A to je důvod, proč chcete, aby vaše nástroje dělaly totéž: kdykoliv se na vašem webu něco pokazí, potřebujete o tom vědět okamžitě, abyste mohli situaci řešit ještě předtím, než to vyhledávače zohlední ve svém hodnocení.

SEO upozornění

Nečekané změny nebo technické problémy? Buďte první, kdo se o tom dozví.

Když váš web trpí technickým problémem nebo neočekávanou obsahovou změnou a vy nereagujete včas, riskujete, že budou vaše pozice ve vyhledávačích přebrány konkurencí. Právě proto vás ContentKing aktivně upozorní, když taková situace nastane a dá vám prostor vyřešit problém ještě předtím, než si ho vyhledávače nebo návštěvníci vůbec všimnou.

Sledování historie změn

Sledování všech změn na webu a dokonce i na jednotlivých stránkách.

Pokud se pohybujete v SEO, tak víte, že jedinou jistotu máte v tom, že se věci mění. Vývojáři, zákazníci a další zainteresovaní si vždy najdou nový způsob, jak vás “překvapit”. ContentKing vám s nimi pomáhá udržet krok.

Přehledy & reportování

Buďte produktivnější než kdy předtím!

ContentKing sbírá obrovské množství dat o vašem webu. Ať už to jsou poslední změny nebo sledování historie, jeho funkce přehledů a reportování vám servíruje tuto bohatou škálu informací přímo pod nos.

API & integrace

Propojte ContentKing s dalšími nástroji.

S našimi API a integrací můžete dosah ContentKingu ještě více rozšířit a snadno ho propojit s reportovacím softwarem, klientskými portály nebo jakýmkoliv dalším řešením, které využívate.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků