SEO audit

Maximalizujte svou viditelnost ve vyhledávačích.

Mít skvělý obsah je vám k ničemu, když se k němu vyhledávače nemohou dostat a řádně ho zanalyzovat. A právě zde vstupuje do hry ContentKing se svým rozsáhlým SEO auditem. S našimi praktickými přehledy je optimalizace vašeho webu snadnější než kdy dříve.

SEO monitoring

Zasáhněte dříve, než váš byznys utrpí.

Vyhledávače váš web neustále procházejí, analyzují a hledají na něm nový a aktualizovaný obsah. A právě proto se vaše nástroje musí chovat stejně. Kdykoli se na vašem webu objeví problém, musíte o něm okamžitě vědět, abyste ho mohli vyřešit dříve, než negativně ovlivní vaše pozice.

SEO upozornění

O změnách svého webu musíte vědět dříve než vyhledávače.

Když se na vašem webu objeví technický problém nebo neočekávaná obsahová změna a nestihnete včas zareagovat, riskujete ztrátu pozic ve vyhledávačích. Právě proto vás ContentKing na vzniklé problémy okamžitě upozorní, abyste je mohli vyřešit ještě předtím, než je vyhledávače zaznamenají.

Sledování historie změn

Vyhněte se nepříjemným překvapením. Mějte přehled o všech změnách.

Pokud se pohybujete v oboru SEO, víte, že jedinou konstantou je změna. Vývojáři i klienti si vždy najdou nový způsob, jak vás “překvapit”. ContentKing vám pomáhá držet s nimi krok.

Přehledy & reporting

Dělejte SEO efektivněji než kdy dříve.

ContentKing o vašich webech sbírá obrovské množství dat. Ať už jde o aktuální změny na webu či historická data, s přehledy a reporty od ContentKingu máte tuto bohatou škálu informací vždy na dosah ruky..

API & integrace

Zapojte ContentKing do své digitální výbavy.

S našimi integracemi a API můžete využití ContentKingu ještě více rozšířit a snadno ho propojit s reportingovým softwarem, klientskými portály nebo jakýmkoliv dalším nástrojem, který využívate.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků