Propojení se Slackem

ContentKing nabízí integraci se Slackem, v rámci které může váš tým dostávat upozornění od ContentKingu v libovolném Slack kanálu.

Týmové diskuze jsou díky propojení se Slackem mnohem snadnější, a váš tým je navíc ihned informován o každém problému či nečekané změně.

Nastavte si propojení se Slackem a dostávejte upozornění z ContentKingu v libovolném Slack kanálu.

Propojení s Google Analytics

Propojením ContentKingu s Google Analytics získáte přehled o zobrazení stránek, míře okamžitého opuštění, hodnotě stránek a dalších metrikách.

Data z Google Analytics si můžete zobrazovat na úrovni jednotlivých stránek i celého webu, díky čemuž můžete snadno identifikovat své klíčové stránky. Ať už je vaše využití jakékoli, potřebná data máte vždy na dosah ruky.

Nastavte si propojení s Google Analytics a pracujte s klíčovými metrikami návštěvnosti svého webu přímo v ContentKingu.
Jednoduše si zobrazte metriky z Google Analytics pro každou jednotlivou stránku.

Propojení s Google Search Console

Propojení ContentKingu s Google Search Console zvládnete levou zadní a ContentKing vám ihned zobrazí data o kliknutích, zobrazeních, CTR a pozicích celého webu.

Zkontrolujte, si v Googlu vedou konkrétní stránky, nebo jděte o úroveň výše a prozkoumejte výkon stránek napříč celým webem.

Nastavte si propojení s Google Search Console a pracujte s klíčovými metrikami viditelnosti svého webu přímo v ContentKingu.
Jednoduše si zobrazte metriky z Google Search Console pro každou jednotlivou stránku.

Propojení s Google Data Studiem

Ať už se chcete o výsledky svých SEO aktivit podělit s ostatními členy svého týmu či se svými klienty, s konektorem pro Google Data Studio od ContentKingu to hravě zvládnete!

Vytvářejte reporty o změnách stránek, problémech či kondici celého webu či konkrétního segmentu. Ke konektoru od nás máte k dispozici také šablonu reportu s nádherným designem, a můžete tak začít ihned bez zbytečné práce navíc.

Prezentujte svá data z ContentKingu v nádherných reportech v Google Data Studiu.
Již brzy

Propojení s Adobe Analytics

Propojením ContentKingu s Adobe Analytics získáte možnost obohatit data v ContentKingu o své klíčové analytické metriky. Ať už si chcete vytáhnout data pro konkrétní stránku nebo segmentovat stránky napříč celým webem, s naší integrací s Adobe Analytics je to hračka.

S ContentKingem můžete proměnit svá analytická data v praktické poznatky, které může kdokoli z vašeho týmu využít.

Získejte přehled o metrikách z Adobe Analytics u každé jednotlivé stránky.

Nainstalujte si rozšíření pro Chrome

Již žádné přepínání mezi záložkami! S rozšířením pro Chrome od ContentKingu si můžete zobrazit metriky, metadata, historii změn a problémy vašeho webu přímo v prohlížeči.

Rozšíření pro Chrome od ContentKingu posune vaši produktivitu na zcela novou úroveň.

S rozšířením pro Chrome od ContentKingu můžete pracovat s metrikami, historií změn a problémy svého webu, aniž byste ho museli opustit.

Integrace s naší Reporting API

Potřebujete ContentKing propojit s dalšími nástroji, zabudovat ho do svého reportingového systému či provádět pokročilé operace s daty? Stačí si nastavit integraci s naší Reporting API a s daty můžete pracovat zcela podle svých potřeb.

Ať už je vaše využití jakékoli, nad svými daty máte kontrolu a s naší Reporting API je můžete jednoduše extrahovat.

Integrujte svá data z ContentKingu prostřednictvím naší Reporting API a pracujte s nimi dále.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků