Propojení s Google Search Console

Integrace Google Search Console s ContentKingem je snadná a jakmile je jednou nastavená, ContentKing okamžitě umožní vidět v aplikaci všechna zobrazení, kliknutí, míry prokliku a pozice pro celý váš web. Zkontrolujte jak si v Google vede libovolná stránka nebo Google Search Console data použijte pro lepší vyhledávání v celkovém přehledu.

Google Search Console integration

Propojení s Google Analytics

Propojte svůj ContentKing účet s Google Analytics a mějte přehled o zobrazení a hodnotě stránek, míře okamžitého opuštění a mnohém dalším. Projděte si metriky Google Analytics pro jednotlivé stránky nebo rychle identifikujte klíčové stránky díky přehledu pro celý web. Ať už vás napadne cokoliv, data jsou připravená.

Google Analytics integration

Integrace ContentKingu do vlastního nástroje

Ačkoliv je ContentKing skvělým pracovním prostředím, existují situace, kdy by se vám ContentKing data hodila ve vašem vlastním nástroji. Proto jsme vyvinuli vlastní Reporting API, které vám dovolí importovat data z ContentKingu do jiné externí platformy. Ať už je budete chtít použít jakkoliv, vaše data jsou vám k dispozici a díky Reporting API jejich získání není problém.

Reporting API output

Zapojení ContentKingu do publikačního procesu

Kromě Reporting API ContentKing obsahuje také CMS API. Prostřednictvím tohoto API můžete ContentKing hladce integrovat do svého workflow pro publikování nového obsahu. API spustí okamžitou kontrolu stránky, na které právě pracujete, takže jakmile něco změníte, případné problémy se vám ihned zobrazí v ContentKingu!

Pokud používáte WordPress, stačí vám nainstalovat již hotový ContentKing WordPress plugin, který vás navíc nechá přejít přímo na konkrétní stránku ve WordPress administraci.

WordPress plugin

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků