Chytrá kontrola vašich stránek

Podle nás by kontrolní nástroj neměl jen vygenerovat strohý výčet toho, co je špatně, ale naopak poskytnout jasné kroky, jak problémy napravit. Bez zbytečného nedůležitého balastu okolo.

Proto jsme vyvinuli naši SEO aplikaci tak, aby dokázala rozpoznat všechny problémy a seřadit je pro vás podle míry dopadu.

Díky monitorování 24/7 kontrolujeme problémy na vašich stránkách nepřetržitě, a kdykoliv se do aplikace ContentKing přihlásíte, vždy máte k dispozici nejnovější výsledky.

ContentKing audit
Meta informace Supported
Kanonické odkazy Supported
Robot direktivy Supported
Zobrazit více
Meta information issues

Ověření technické základny vašeho webu

Máte na webu kvalitní obsah a myslíte si, že máte vyhráno? Bohužel to tak není. Ani ten nejlepší obsah na světě vás totiž nezachrání, pokud váš web není nastaven správně po technické stránce.

Aby byl zajištěn jeho špičkový stav, ContentKing důkladně analyzuje technickou základnu vašeho webu. A stejně jako u stránek to dělá 24/7. ContentKing tedy okamžitě hlásí změny ve vašich souborech sitemap XML, robots.txt nebo nastavení domény.

ContentKing audit
Sitemapy XML Supported
Robots.txt Supported
Nekanonické varianty domény Supported
Zobrazit více
Robots.txt

Strukturuje svůj web pomocí Segmentů

Vaše obsahová strategie určuje, jaké stránky si zaslouží větší a jaké naopak menší míru pozornosti. A právě proto jsme vytvořili zcela nový způsob, jak se vypořádat se všemi možnými rozdíly v hodnocení vašich stránek: Segmenty!

Segmenty vám umožňují stránky seskupovat do logických celků přesně tak, jak potřebujete. Svoji pozornost a optimalizační úsilí pak můžete lépe zaměřit na to, co je pro vás důležité.

Segments on Dashboard

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků