Chytrý audit vašeho webu

Řešení pro SEO audit by podle nás mělo přinášet praktická doporučení bez zbytečného balastu v podobě falešných pozitiv a “problémů”, které ve skutečnosti problémy nejsou.

Proto jsme náš auditní systém vyvinuli tak, aby bral v potaz každý relevantní signál, a vy jste tak dostali pouze data, která jsou pro vás důležitá.

Díky našemu neustálému monitoringu jsou vaše stránky auditovány 24/7, což znamená, že kdykoli se přihlásíte do ContentKingu, máte k dispozici aktuální data.

ContentKing vám poskytuje detailní informace o problémech vašeho webu.

Objevte změny problémů a trendů

ContentKing se ve svých reportech nezaměřuje pouze na status quo. Díky naší unikátní funkci Historie změn máte k dispozici zcela nevídaný typ dat.

Jednoduše sledujte, jaké problémy na webu vznikají či jaké se naopak daří řešit, a získejte přehled o problémech vzniklých nasazováním nového kódu.

Vše, co potřebujete pro analýzu, optimalizaci a reporting, najdete v ContentKingu.

ContentKing zaznamenává kompletní historii nově vzniklých i vyřešených problémů.

Pokročilé možnosti konfigurace

Každá firma je jiná, stejně jako její web a cílová skupina, a nelze tedy najít univerzální recept pro všechny. V ContentKingu si to uvědomujeme, a proto si náš auditní systém můžete na míru upravit dle svých potřeb.

Nejsou pro vás určité problémy či celé kategorie problémů důležité? Nastavte si pravidla pro jejich ignorování. Chcete audit provádět podle jiných parametrů? Žádný problém, stačí si upravit testovací podmínky.

ContentKing je flexibilní a přizpůsobí se vašim obchodním cílům.

Příklad auditu meta description v ContentKingu
SEO audit od ContentKingu je vybaven chytrými výchozími parametry, nicméně nastavení auditu si můžete plně přizpůsobit svým potřebám.

Zabudovaný referenční materiál

Digitální marketing je informačně bohatý obor, a i ti nejzkušenější digitální marketéři proto ocení, když si čas od času mohou některé znalosti oprášit.

Právě proto u každého problému, který ContentKing reportuje, najdete také vysvětlení daného problému a důvody, proč byste se jím měli zabývat.

Naše Akademie navíc slouží také jako skvělý zdroj pro zaškolování nových členů vašeho týmu.

Akademie ContentKingu nabízí širokou škálu referenčních materiálů a průvodců jednotlivými tématy digitálního marketingu.
ContentKing u každého problému vysvětluje, proč se jedná o problém a jak ho řešit.

Filtrování a reporting

ContentKing byl navržen pro monitoring jakéhokoli webu, ať už jde o menší web s pár stovkami stránek či obří web s desítkami milionů stránek.

Abychom vám umožnili najít smysluplná a užitečná data i v těch největších datasetech, nabízí ContentKing propracované možnosti filtrování, se kterými je hledání jehly v kupce sena hračka.

S naší nádhernou vizualizací dat pak snadno objevíte vzorce a zároveň ve svých reportech zapůsobíte na své klienty.

Vyfiltrujte si data pro konkrétní segmenty vašeho webu v ContentKingu.
Grafy a další formy vizualizace dat v ContentKingu mají nádherný design, ale především jsou praktické.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků