Proč je neustálý monitoring potřeba

Měnící se titulky nejdůležitějších stránek či odkazy, které náhle přestanou fungovat napříč celým webem. Ať už jde o copywritera nedodržujícího obsahovou strategii, zpackané nasazení kódu či poblázněného klienta provádějícího změny, musíte o tom vědět, a to ihned.

Proto ContentKing váš web neustále monitoruje a proaktivně vás upozorňuje na změny a problémy, což vám dává možnost reagovat dříve, než váš byznys utrpí.

Upozornění od ContentKingu vás informují v případě pohromy na vašem webu, například když důležité stránky přestanou být indexovatelné.

Audit & historie změn

Díky našemu monitoringu je váš web neustále auditován a o všech problémech, které vyžadují vaši pozornost, jste okamžitě informováni pomocí upozornění.

Kromě toho ContentKing zaznamenává také veškeré změny, které se na webu vyskytnou. Ať už jde o nově přidané či odstraněné stránky, nebo dokonce změny na jednotlivých stránkách, ContentKing je zaznamená a vy v nich můžete vyhledávat rychlostí blesku.

ContentKing vám poskytuje detailní informace o problémech vašeho webu.
ContentKing vám poskytuje kompletní historii zaznamenaných změn na vašem webu.

Získejte náskok nad vyhledávači

Vyhledávače váš web neustále prochází a zaznamenávají všechny změny, které následně v případě potřeby zohlední v pořadí výsledků vyhledávání.

S nepřetržitým monitoringem od ContentKingu získáte přehled o tom, co vyhledávače na vašem webu najdou, ještě předtím, než to skutečně najdou! Vůbec poprvé tak máte příležitost řešit problémy předtím, než ovlivní vaši viditelnost ve výsledcích vyhledávání.

Ilustrace kanálů upozornění od ContentKingu znázorňující notifikace v aplikaci, e-mailová upozornění a notifikace ve Slacku.

Chytrý monitoring

Držet krok s dynamicky se měnícím webem může být náročné. Proto ContentKing monitoruje váš web pomocí chytrých heuristických algoritmů.

Při určování, která stránka bude zkontrolována jako další, zohledňuje ContentKing celou řadu signálů jako například důležitost stránky v rámci webu, aktivitu na souvisejících stránkách, a dokonce také interakce uživatelů v naší platformě.

Upozornění od ContentKingu využívají chytré algoritmy, které zohledňují počet ovlivněných stránek a jejich důležitost.
Pořadí, ve kterém jsou jednotlivé stránky webu monitorovány, určují chytré heuristické algoritmy.

Neustálá kontrola výkonu

ContentKing při monitoringu vašeho webu neustále hlídá také jeho výkon. Pokud detekuje pokles výkonu, automaticky sníží intenzitu monitoringu, aby nedošlo k přetížení webu.

Kromě tohoto automatického mechanismu máte navíc plnou kontrolu nad tím, jak ContentKing váš web monitoruje. Určete si, které části webu budou monitorovány a nastavte si rovněž rychlost monitoringu.

Monitoring od ContentKingu podporuje pokročilé možnosti konfigurace, díky kterým ho můžete plně přizpůsobit svým potřebám.
Díky kontrolním algoritmům dokáže ContentKing automaticky detekovat výkonnostní problémy webu a reagovat na ně.

V čem je ContentKing výjimečný

Tradiční crawleři jsou pasivní. Musíte si nejprve nastavit crawl, počkat, až doběhne, a poté se manuálně snažit najít rozdíly s předchozím crawlem. Tento proces je pomalý, drahý a náchylný k chybám. A co problémy, které se vyskytnou mezi dvěma crawly? Jak se o nich včas dozvíte?

ContentKing je jediné SEO řešení na trhu, které weby monitoruje neustále. Díky našim funkcím upozornění a historie změn máte v závodu s vyhledávači vůbec poprvé férovou šanci. Konečně totiž můžete řešit problémy předtím, než ovlivní vaši viditelnost ve výsledcích.

Ilustrace znázorňující, jak se ContentKing odlišuje od tradičních crawlerů ve způsobu detekce problémů.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků