Když se něco pokazí, musíte o tom vědět

Mizící meta description z nejdůležitějších stránek, odkazy, které náhle přestanou fungovat napříč celým webem, nebo klíčové stránky, které přestanou být indexovatelné. Ať už je problém jakýkoli, musíte o něm vědět, a to ihned.

Právě proto ContentKing monitoruje váš web neustále 24/7 a kdykoli se na něm vyskytne nějaká změna, či nedejbože pohroma, okamžitě vám posílá upozornění.

Díky těmto upozorněním vám ContentKing jako první řešení na světě dává možnost vyřešit problémy ještě dříve, než se projeví na vašich pozicích ve vyhledávání.

Upozornění od ContentKingu vás informují, když na vašem webu dojde ke katastrofě, a umožňují vám tak řešit problémy ještě dříve, než se projeví na vaší viditelnosti ve vyhledávačích.
ŠKÁLOVATELNÉ
pro weby od stovek až po miliony stránek

Různé kanály upozornění

Ať už pracujete na volné noze či jste součástí obřího týmu, upozornění od ContentKingu se přizpůsobí vašim potřebám.

Nastavte si, kdo by měl dostávat jaká upozornění a kdy. Upozornění můžete dostávat v aplikaci, emailem, nebo také přímo ve Slacku, kde můžete udržovat celý tým v obraze.

Naše upozornění zaručují, že se o změnách a problémech dozví správní lidé ve správný čas.

Ilustrace kanálů upozornění od ContentKingu znázorňující notifikace v aplikaci, e-mailová upozornění a notifikace ve Slacku.

Chytrá technologie upozornění

Weby se mění neustále. Ačkoli je určitě dobré mít o všech těchto změnách přehled, dostávat upozornění o každém detailu by vám mohlo ubrat na produktivitě.

Přesně proto jsou upozornění od ContentKingu chytrá. Naše algoritmy nezohledňují pouze počet stránek, ale také jejich Důležitost a celkovou strukturu webu.

Díky tomu jsou naše upozornění relevantní a okamžitá.

Upozornění od ContentKingu využívají chytré algoritmy, které zohledňují počet ovlivněných stránek a jejich důležitost.

Vše řídíte vy

Každá firma a organizace má své vlastní výzvy a potřeby, což v ContentKingu chápeme. Právě proto jsou naše upozornění plně přizpůsobitelná.

Zvolte si, jaká upozornění chcete dostávat a jaké části webu se mají týkat, a určete, jak brzy se jednotlivá upozornění mají aktivovat a komu budou doručována.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, upozornění od ContentKingu máte plně pod kontrolou.

Přizpůsobte upozornění od ContentKingu svým potřebám díky pokročilým možnostem nastavení.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků