Sledování všech stránek a jejich změn

Ať už jde o copywritera nedodržujícího obsahovou strategii, zpackané nasazení kódu vývojáři či poblázněného klienta, který provádí změny jako neřízená střela, ContentKing vám kryje záda.

Ve světě, kde i sebemenší změna může mít zcela zničující dopady, je naprosto nezbytné být neustále v obraze. Právě z toho důvodu pro vás ContentKing vše důležité o vašich stránkách zaznamenává.

Pokud si chcete zkontrolovat, jaké stránky byly na web nově přidány či naopak odstraněny, nebo chcete prověřit, co se na jednotlivých stránkách změnilo, s ContentKingem je to hračka.

Vyhledávejte v historii

ContentKing zaznamenává a uchovává kompletní historii všech změn vašeho webu, díky čemuž můžete libovolně cestovat zpět v čase.

Chcete vědět, co se změnilo minulý týden, nebo vás zajímá, jak váš web vypadal před rokem? ContentKing pro vás má odpovědi.

ContentKing vám umožňuje vyhledávat v historii změn vašeho webu rychlostí blesku.

Prozkoumejte historii jednotlivých stránek

Kromě historie změn na úrovni celého webu si v ContentKingu můžete jednoduše zobrazit rovněž historii konkrétní stránky a prozkoumat všechny její změny.

ContentKing zaznamenává historii změn u každé jednotlivé stránky, což vám umožňuje procházet historii změn titulku, meta description, hreflangu, kanonického odkazu a všech ostatních elementů.

Potřebujete znát detaily? Jediným kliknutím si můžete zobrazit snapshot s hlavičkami požadavku a odpovědi, či dokonce kompletní odpověď se zdrojovým kódem stránky, kterou nám server vrátil.

Zobrazte si kompletní historii změn kterékoli stránky svého webu v ContentKingu.
U všech zaznamenaných změn máte k dispozici hlavičky požadavků, či dokonce kompletní odpověď se zdrojovým kódem stránky.

Stroj času pro váš soubor robots.txt

Vyhledávače využívají direktivy v souboru robots.txt jakožto manuál pro crawling vašeho webu. Jediná chyba v tomto “jednoduchém” souboru může způsobit, že váš web zcela zmizí z výsledků vyhledávání.

Právě proto vás ContentKing na jakékoli změny ve vašem souboru robots.txt okamžitě upozorní. A to není všechno: Stejně jako u stránek můžete i v souboru robots.txt cestovat zpět časem a porovnávat jednotlivé verze.

Mějte přehled o všech změnách svého souboru robots.txt a dostávejte okamžitá upozornění na jeho změny.

Sledování změn vlastních elementů

ContentKing na vašem webu monitoruje všechny důležité SEO elementy. Titulky, meta description, nadpisy H1, direktivy robots a mnohem více.

S naší funkcí Extrakcí vlastních elementů však můžete jít ještě dále a monitorovat jakýkoli element, který si určíte.

Extrakce vlastních elementů je rovněž propojená s naší unikátní funkcí sledování změn, díky čemuž máte kompletní historii změn k dispozici také u svých vlastních elementů.

Monitorujte jakýkoli vlastní element s funkcí Extrakce vlastních elementů od ContentKingu.
Sledujte jakékoli změny stránek svého webu pomocí funkce Extrakce vlastních elementů.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků