Sledování stránek a jejich změn

Ať už si chcete zobrazit nově přidané, odstraněné nebo přesměrované stránky, nebo zkontrolovat co se uvnitř vašich stránek změnilo, s ContentKingem je to hračka.

Naše příjemné a jednoduché rozhraní vám umožní prohlížet svoji historii změn, kdykoliv vás napadne.

Vyhledávání v historii

Díky tomu, že ContentKing uchovává celou historii všech změn na vašem webu, můžete cestovat zpět v čase dle potřeby. Chcete vědět co se stalo minulý týden? Zajímá vás, jak váš web vypadal před rokem? Jakákoliv bude otázka, ContentKing zná odpověď.

Searching in website changes

Ponořte se do historie jakékoliv stránky

Kromě kompletního přehledu vašeho webu můžete stejně snadno použít ContentKing k prozkoumání konkrétní stránky a zobrazit si její úplnou historii. Ať už vás zajímají titulky, meta popisky, hreflang atributy nebo kanonické odkazy, ContentKingu sebemenší změna neunikne.

Changes on page detail

Změny v souboru robots.txt

Ačkoliv je to jen “prostý” textový dokument, tak pokud se v něm něco pokazí, robots.txt má moc váš web pro vyhledávače kompletně schovat.

Proto vás ContentKing nejen upozorní, když se v souboru robots.txt cokoliv změní, ale také vám umožňuje nahlédnout zpět do historie a zobrazit a porovnat si každou jednotlivou změnu ve vašem souboru robots.txt.

A od teď už vám tenhle malý (a někdy zákeřný) soubor neublíží!

Robots.txt changes

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků