Náš příběh

Jak jsme se dostali až sem? Jako (téměř) všechny dobré produkty, i ten náš byl původně vytvořen s myšlenkou, aby nám pomohl od problémů, které jsme v práci řešili. Mnoho z nás společně pracovalo už před založením ContentKingu – tehdy jsme se jako tým starali o online marketing našich klientů v digitální agentuře.

Časem, jak se weby našich klientů rozrůstaly a stávaly se komplexnějšími, začalo být těžší a těžší udržovat vše bez chybičky. Běžné úkoly jako vývojářské aktualizace neočekávaně poškozovaly webové stránky na různých místech, čekala nás nepříjemná překvapení v podobě změn obsahu a samozřejmě zde byly také dobře míněné, ale nechtěné změny textů našimi klienty.

Členové týmu v kanceláři

Hledali jsme tedy nástroj, který by nám pomohl mít o těchto věcech neustálý přehled. Ten ale k našemu velkému překvapení prostě neexistoval. Vyzkoušeli jsme pěknou řadu nástrojů pro procházení webu a reportování, ale všechny nabízely stejně pasivní přístup, kdy musíte scanování spouštět ručně a prokousat se přes obrovské množství dat, abyste mohli zanalyzovat výsledky.

To možná může fungovat pro malé weby (nebo pro velké týmy s dostatkem času), ale určitě to nestačí pro weby, u kterých jdou počty stránek do desetitisíců. Zkrátka na trhu nic takového nebylo a tak jsme se rozhodli si to vytvořit sami.

Tohle jsme my

Jsme různorodá skupina marketérů, vývojářů a designérů. Sjednoceni naší nekonečnou kreativitou a zdravým pragmatismem, jsme poháněni touhou vytvořit ten nejlepší SEO software na trhu.

ContentKing team

Podívejte se, co se právě děje