Ceník

Zákazníkům nabízíme tři odlišné cenové modely: Standardní ceník, Ceník pro Agentury a Ceník pro velké firmy. Přístup k těmto cenovým modelům není nijak omezen a každý si tedy může vybrat model, který lépe vyhovuje jeho potřebám.

Férová a flexibilní cena

S ContentKingem platíte pouze za skutečný počet stránek, ne za počet URL adres. To znamená, že nikdy nebudete platit za nedostupné 404ky nebo přesměrovaní nebo jakékoliv jiné URL adresy, které nejsou stránkami.

Kromě toho, u nás nemáte žádný “kredit”, který byste mohli vyčerpat: platíte pouze za počet stránek bez ohledu na to, jak často jsou procházeny.

A nakonec: nikdy neplatíte za počet uživatelů. S ContentKingem můžete mít neomezené množství uživatelů.

Věrnostní slevy

Pokud nás budete využívat dlouhodobě, rádi vás odměníme. Při čtvrtletním nebo ročním předplatném získáte slevu: 10 a 15 %.

Ceník pro agentury

Tento cenový model je určen (nejen) online marketingovým agenturám, které jsou odpovědné za velké množství webů svých klientů. V tomto platebním modelu si vybíráte celkový počet stránek, které mají být monitorovány  a plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Celkové množství monitorovaných stránek můžete rozdělit mezi tolik webů, kolik jen chcete. Mějte pouze na paměti, že minimální počet stránek, které můžete k jednomu webu přiřadit, je 1000.

Máme pro vás dostupné tři plány: Začínající agentura, Rostoucí agentura a Profesionální agentura. Tyto plány se liší ve třech aspektech:

  1. Cena za tisíc stránek
  2. Funkce
  3. Zákaznická podpora

Nabízené plány pro agentury můžete najít v našem Ceníku pro agentury.

Standardní ceník

Tento cenový model je určen pro subjekty, které nejsou agenturou a spravují jen omezený počet webových stránek. I přesto zde máte možnost přidat tolik webů, kolik jen chcete (od určitého počtu se ale vyplatí Ceník pro agentury).

S tímto modelem platíte za web s určitým počtem stránek, které je třeba monitorovat. Každý web zde má svůj vlastní platební cyklus. Můžete se tedy rozhodnout například platit za jeden web měsíčně, za druhý čtvrtletně a pro třetí zvolit roční předplatné.

DŮLEŽITÉ VĚDĚT: s tímto cenovým modelem nemůžete střídat weby. Předplatné jsou totiž vázány na jednotlivé weby (domény), což znamená, že nemůžete vyměnit jeden web za druhý a využít přitom předplatného pro původní web.

Chcete-li zobrazit Standardní ceník, klikněte ZDE.

Ceník pro velké firmy

Ceník pro velké firmy je určen pro větší organizace se speciálními požadavky na datová úložiště, konzultace a školení. Řešení pro velké firmy je vždy šité na míru vašim požadavkům.

V případě, že by vás zajímala naše nabídka pro velké firmy, vyplňte prosím tento formulář a my vám informace rádi poskytneme.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků