Kapacita, nebo také Limit stránek označuje maximální počet stránek, které bude ContentKing na vašem webu monitorovat.

Důležité vědět:
Kapacita stránek se vztahuje pouze na obsahové stránky vracející HTTP status 200. Přesměrování, 404ky, chyby apod. se nezapočítávají a nikdy za ně nebudete ani platit.

Kapacita stránek a cena

Při využití Standardního ceníku platíte za každý web na základě počtu stránek, které chcete monitorovat. Tj. Limit stránek, který si sami určíte.

Při využití Agenturního ceníku platíte za celkový počet stránek, které budou monitorovány (nazýván “Balík stránek”) a sami si nastavíte Limity stránek pro jednotlivé weby. Celková kapacita stránek tedy nemůže být menší, než součet Limitů stránek všech webů ve vašem účtu.

Jaký Limit stránek nastavit

Vhodný Limit stránek je nastaven na základě celkového počtu stránek na webu s (malou) rezervou pro nově přidané stránky.

Pokud si nejste jisti, kolik stránek váš web má, může vám pomoci podívat se na počet URL adres nalezených ve vašich XML sitemapách.

ContentKing Platform: XML Sitemaps

To je obvykle poměrně dobrý indikátor ohledně celkového počtu stránek. Stále si ale nejste jisti? Napište nám a rádi vám s tím pomůžeme.

Chyba: Stránka přesahuje aktuální limit stránek

Chyba Stránka přesahuje aktuální limit stránek se vám zobrazí v momentě kdy jste již dosáhli stanoveného Limitu stránek, ale nové stránky jsou i přesto stále nacházeny. Jednoduše navyšte Limit stránek pro daný web v sekci Webové stránky -> Nastavení pomocí následujících kroků:

  1. Přejděte do sekce Účet
  2. Vyberte webovou stránku, pro kterou chcete zvýšit Limit stránek
  3. Klikněte na Upravit v sekci Nastavení
  4. Potáhněte posuvník pro Limit stránek až na počet stránek, které chcete monitorovat
  5. Klikněte na tlačítko Upravit limity

Mějte prosím na paměti, že pokud již nejste ve zkušební verzi, navýšení limitu bude mít za následek také odpovídající navýšení nákladů na předplatné. Není třeba se toho ale zbytečně obávat - ContentKing vás vždy upozorní o kolik bude předplatné navýšeno, ještě předtím než nové nastavení Limitu stránek uložíte.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků