Zkušební a testovací prostředí

ContentKing je skvělým řešením pro monitoring vašich testovacích prostředí, protože vám umožňuje provádět srovnání s produkční verzí předtím, než dáte zelenou migraci webu nebo nasazení nové verze.

Testovací prostředí jsou zpravidla chráněna před všemi návštěvníky i vyhledávači.

Pokud si nejste jistí, proč byste své testovací prostředí měli chránit, nebo se chcete dozvědět více o různých způsobech zabezpečení, přečtěte si tento článek z naší Akademie, který se ochranou testovacích prostředí přímo zabývá.

Zajištění přístupu ContentKingu k testovacímu prostředí

V závislosti na metodě zabezpečení, kterou využíváte, existuje několik způsobů, jak ContentKingu můžete dát ke svému testovacímu prostředí přístup.

HTTP autentizace

HTTP autentizace představuje nejlepší způsob, kterým své testovací prostředí můžete chránit. Více informací o této metodě najdete zde.

ContentKing vám umožňuje nastavit si HTTP autentizaci přímo v aplikaci, a začít monitorovat své testovací prostředí je tak naprostá hračka.

Nastavení HTTP autentizace v ContentKingu

HTTP autentizaci pro web v ContentKingu nastavíte následovně:

  1. Jděte do Nastavení webu a do záložky Monitorování
  2. V pravém horním rohu tabulky Pokročilá nastavení klikněte na Upravit a následně v řádku HTTP ověření klikněte na nastavit.
  3. V okně, které se zobrazí, nastavte Uživatelské jméno a Heslo, které bude ContentKing využívat pro přístup na web.
  4. Klikněte na Uložit.

Další možnosti udělení přístupu

Přístup ke svému testovacímu prostředí můžete ContentKingu poskytnout také na základě jedinečného identifikátoru našeho crawlera.

Přístup ContentKingu můžete poskytnout na základě:

Potřebujete pomoc?

Pokud máte potíže s monitoringem svého testovacího prostředí v ContentKingu, neváhejte nás kontaktovat a my vám s nastavením rádi pomůžeme.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků