WordPress plugin

Pokud váš web běží na WordPressu, měli byste si nainstalovat ContentKing plugin. Díky němu můžete využít benefitů okamžité kontroly a také tlačítka Upravit stránku, které vám umožní jediným kliknutím přejít přímo na konkrétní stránku ve svém WordpPress CMS.

Turbo-charge issue resolution with the WordPress plugin

Instalace WordPress pluginu je velmi jednoduchá. Stačí následovat tyto kroky.

Získání svého API tokenu

Nejprve potřebujete získat CMS API token svého ContentKing účtu. Naleznete jej v sekci Účet v kolonce Nastavení účtu.

API token

Instalace WordPress pluginu

V dalším kroku přejdete ve WordPressu do Pluginy -> Přidat nový a vyhledejte si ContentKing. Klikněte na tlačítko Instalovat a jakmile je instalace hotova, vložte svůj API token do nastavení pluginu.

A to je vše. Od této chvíle ContentKing okamžitě prozkoumá stránku, na které uděláte jakoukoliv změnu. K dispozici budete mít také super užitečné tlačítko Upravit stránku ve WordPressu.

Poznámka ke cachování

V této době je běžnou praxí mít na svých stránkách na WordPressu nainstalovaný cachovací plugin. Ten urychluje čas načítání a také snižuje zátěž na server. Pokud tento plugin používáte, je důležité zmínit, že ve velmi vzácných případech ContentKing nemusí vidět změny, dokud cache paměť nevyprší nebo není ručně vymazána.

Jsme tu pro vás

Napadají vás nějaké otázky, komentáře nebo rychle potřebujete vyřešit problémy s WordPress pluginem? Neváhejte nás kontaktovat. Vždy rádi pomůžeme.

Pracujete v něčem jiném, než ve WordPressu?

Díky naší nové obecnější API můžete snadno integrovat ContentKing do jakékoliv platformy, na které váš web běží. Více informací najdete v našem článku zde.

Získejte zkušební verzi na 14 dní zdarma

Začněte během 20 vteřin

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).
  • Platební karta není potřeba
  • Není třeba žádná instalace
  • Bez závazků