Společnost EE je součástí British Telecom Group, což je přední mobilní operátor ve Velké Británii, který má přibližně 30 milionů zákazníků a je také největším poskytovatelem 4G služeb v Evropě. Jejich web je klíčovým prodejním kanálem pro stávající i nové zákazníky.

Počáteční výzva

Společnost EE má na svém webu extrémně vysokou rychlost změn obsahu a také technických změn řízených rychlými vývojovými cykly. SEO manažer EE, Jack Sperry, potřeboval tedy nástroj, který dokáže sledovat neustálé změny a poskytne podporu při migracích a řízení změn.

Řešení

Logická volba byl podle Sparryho ContentKing: “Vysoká spolehlivost, možnosti zobrazení dat a časté aktualizace jsou bezkonkurenční v porovnáním s jakýmkoliv jiným nástrojem na trhu.”

EE hojně využívá technologii sledování změn, zejména pak v kombinaci s chytrým systémem upozornění.

Jack Sperry
Jack Sperry
SEO manager, British Telecom

S funkcí sledování změn od ContentKingu máme teď pevně v rukách všechny on-page SEO změny na našich webech. Žádná změna už bez povšimnutí neprojde.”

Výsledek

ContentKing je klíčovou součástí nástrojů společnosti EE, které slouží ke zvládnutí každé aktualizace a migrace. Navíc rozsáhlé řešení SEO auditu pomohlo EE k nárůstu organické viditelnosti o neuvěřitelných 90 %!

Sperry by rád vyzdvihl také jednu konkrétní situaci: “Když jsme měli uveřejnit jeden velmi důležitý projekt online, ContentKing nám pomohl s nepřetržitým měřením výkonu a stability webu.” Pro SEO tým v EE je velmi důležité mít spolehlivou oporu, která monitoruje problémy a změny 24/7, což oceňují právě zejména při spouštění takovýchto klíčových projektů.