Runecast je předním poskytovatelem prediktivní analýzy pro VMware® vSphere® prostředí. Jejich řešení, Runecast Analyzer, pomáhá velkým podnikům chránit jejich kritické pracovní zatížení VMware tím, že odhalí potenciální problémy a porušování osvědčených postupů ještě předtím, než způsobí rozsáhlé výpadky. Runecast využívá svého webu jako jednoho z hlavních kanálů pro získávání zákazníků.

Část týmu společnosti Runecast
Část týmu společnosti Runecast

Počáteční výzva

Protože v Runecastu si dobře uvědomovali důležitost svého SEO, začali hledat agenturu, která by jejich snahy mohla podpořit. Váhali však, zda se opravdu chtějí vzdát svého aktivního přístupu v oblasti tvorby a správy obsahu webových stránek.

Stan Markov

Obávali jsme se, že budeme po dlouhou dobu příliš závislí na externím subjektu a každou aktualizaci webu s ním budeme muset konzultovat, což by znamenalo mnoho dodatečných nákladů. Potřebovali jsme si udržet kontrolu nad naším SEO a mít o jeho stavu neustálý přehled, abychom byli schopni naše vnitřní a vnější SEO kroky měřit.

Řešení

Jedním slovem: ContentKing. Ukázalo se, že je to přesně to, co hledali: “Jako CEO jsem konečně mohl získat okamžitý přehled o situaci, který jsem potřeboval,” říká Markov. “Každému členovi našeho vývojového týmu byl přidělen osobní přístup a tak jsme společně dokázali řešit mnoho SEO problémů, na které nás ContentKing upozornil. Nyní se jen podívám v emailu na týdenní report a vidím, zda se počet problémů nebo kondice stránek snížily či naopak vzrostly. ContentKing mi dává jistotu, že své SEO máme pod kontrolou.

A uživatelské rozhraní v mnohém pomohlo: “Aplikace byla evidentně vyvinuta i s ohledem na komfort uživatelů. Já si nemohu dovolit strávit hodiny tím, že se budu učit pracovat s novým produktem nebo do hloubky studovat SEO. ContentKing mi dává přehled, který potřebuji, a poskytuje vývojovému týmu informace, které zase potřebují potřebují oni, aby byli efektivnější.”

Výsledek

Výsledky byly tři. Za prvé, tvrdé metriky:

Během posledních 3 měsíců jsme zaznamenali 30% nárůst organické návštěvnosti našeho webu.

Za druhé, ContentKing umožnil Runecastu vytvořit nové SEO workflow: “Dokázali jsme vylepšit postup práce při změnách na webu nebo přidávání nového obsahu - náš tým mohl díky ContentKingu lépe posoudit důsledky svých kroků.”

A konečně také kontrola kvality: “To, čeho si cením nejvíce, je klid, který jsem tímto získal a také zavedení silného systému kontroly kvality, který nám ukázal právě ContentKing.”