Uswitch má sídlo ve Spojeném království a zajišťuje srovnávání a změny poskytovatelů v oblasti oline a telefonních produktů a služeb. Denně pomůže tisícům lidí změnit dodavatele energií a najít lepší nabídky širokopásmového připojení, kreditních karet, nebo dokonce hypoték.

Počáteční výzva

Uswitch potřeboval provést migraci celého webu na nový CMS systém a Mantas Gudeika, který v Uswitchi působí jako SEO Manager, si uvědomil, že potřebuje řešení, které bude migraci proaktivně monitorovat a co nejrychleji odhalí všechny technické problémy.

Řešení

Gudeika s týmem osmi SEO expertů narazili na ContenKing a po krátkém zkušebním období zjistili, že ContentKing je přesně to, co potřebují.

Díky možnostem chytré konfigurace a snadnému použití ContentKingu si tým Upswitche vše rychle nastavil a mohl začít fungovat v podstatě okamžitě. Členové týmu si přizpůsobili upozornění svým potřebám, a dokonce si nastavili také integraci se Slackem.

Důvěra, kterou tým do ContentKigu a jeho neustálého monitoringu a upozornění vložil, se velmi rychle vyplatila:

Mantas Gudeika

Vybavuji si, jak jsem ve Slacku dostal upozornění, že několik H tagů zmizelo na stovkách vstupních stránek naší vertikály „Mobiles“. Jednalo se o problém v CMS systému – hlavní entity SEO obsahu zmizely. Podobný problém jsme již jednou řešili, a tehdy byl výsledkem okamžitý pokles průměrných pozic u našich nejvýkonnějších klíčových slov.

Nyní jsme však již měli ContentKing, který nám umožnil problémy odhalit a řešit je ještě předtím, než pozice našich stránek začaly klesat.

Výsledek

Kdykoli Uswitch na svém webu provádí technické úpravy, celý tým spoléhá na to, že ContentKing zaručeně všechny problémy okamžitě odhalí.

uSwitch / ContentKing

Od chvíle, kdy Uswitch začal ContentKing používat, se již několikrát stalo, že monitorovací funkce ContentKingu zabránily závažnému dopadu na organickou návštěvnost jeho webu:

Mantas Gudeika

Jsme opravdu nadšeni z upozornění v reálném čase, která nám pomohla odhalit nevyzpytatelné problémy v CMS systému, kde se meta data a kanonické odkazy náhodně zaměňovaly mezi různými URL adresami.

Tento příklad výborně demonstruje, proč je nepřetržitý monitoring tak potřebný. Technické problémy způsobující, že se data vrácená serverem pro určitou URL adresu s každým požadavkem mění, jsou velmi tvrdým oříškem, protože pomocí ručního crawlingu téměř nejdou odhalit, avšak pro vaše pozice mohou znamenat skutečnou pohromu.

Zvládáte odhalovat a řešit hrozby pro vaše pozice, ještě než dojde k jejich poklesu?

Začněte se zkušební verzí ContentKingu ještě dnes a sami se přesvědčte, co všechno může udělat pro vaši firmu!

Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).