HR & Office manažer

Brno / Hlavní pracovní poměr

ContentKing je rychle rostoucí startup sídlící v Nizozemsku a České republice. V současné chvíli hledáme HR & Office manažera, který nám tento růst a expanzi týmu pomůže řídit.

Co je ContentKing

ContentKing je služba pro monitoring webových stránek, kterou využívají digitální marketéři z celého světa, včetně firem jako IBM, Atlassian či Gartner. Jejich weby monitorujeme nepřetržitě 24/7, přičemž zaznamenáváme veškeré změny, které se na webech odehrávají, a v případě, že se něco pokazí, posíláme okamžitá upozornění.

Náplň práce

HR

  • Aktivní vyhledávání kandidátů (přes LinkedIn, Twitter atd.)
  • Správa zaměstnaneckých smluv
  • Správa dovolených, nemocenských atd.
  • Zprácovávání prohlášení o nákladech
  • Organizace teambuildingových akcí

Vedení kanceláře

  • Zajišťování hladkého chodu kanceláře
  • Objednávání zásob a občerstvení
  • Komunikace s pronajímatelem kanceláře, úklidovým personálem, poskytovateli služeb atd.
  • Zajišťování služebních cest (rezervace letenek, hotelů atd.)

Koho hledáme

Na tuto pozici hledáme osobu, která splňuje následující kritéria:

  • 2 a více let zkušeností na obdobné pozici
  • Organizovanost a smysl pro detail
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Rodilý mluvčí češtiny s velmi dobrou znalostí angličtiny
  • Řidičský průkaz (sk. B)

Zkušenost s prací v mezinárodní společnosti či startupu je výhodou.

Co nabízíme

Především nabízíme práci, kde budeš čelit mnoha zajímavým výzvám a můžeš se v ní mnoho naučit.

Kromě toho nabízíme také solidní podmínky:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Plný úvazek se zajímavým platovým ohodnocením
  • Práce v naší boží kanceláři v centru Brna s kreativními a schopnými lidmi
  • Možnost přidat se k rychle rostoucímu startupu vyvíjejícímu platformu, kterou denně používají zákazníci jako Atlassian, IBM a Gartner.

Hledáme právě tebe? Napiš nám rovnou (v angličtině)!

Tohle jsme my

Jsme různorodá skupina marketérů, vývojářů a designérů. Sjednoceni naší nekonečnou kreativitou a zdravým pragmatismem, jsme poháněni touhou vytvořit ten nejlepší SEO software na trhu.

ContentKing team