Manažer marketingových kampaní

Brno / Hlavní pracovní poměr

ContentKing roste rychlým tempem, a proto nyní hledáme manažera marketingových kampaní, který se nebojí výzev ani zodpovědnosti a pomůže nám posunout naše marketingové aktivity na novou úroveň.

Co je ContentKing

ContentKing je služba pro monitoring webových stránek, kterou využívají digitální marketéři z celého světa, včetně firem jako Condé Nast, Atlassian či Gartner. Jejich weby monitorujeme nepřetržitě 24/7 a zaznamenáváme veškeré změny, které se na nich odehrávají. V případě, že se něco pokazí, posíláme okamžitá upozornění.

Výzva

ContentKingu doposud rostl především díky obsahovému marketingu a doporučení. Správa marketingových kampaní je u nás zatím spíše v plenkách. To však chceme nyní změnit a hledáme někoho, kdo nám pomůže nastartovat digitální marketingové kampaně a následně se postará o to, aby byly úspěšné.

Náplň práce

V rámci této pozice budeš mít plnou zodpovědnost za naše digitální marketingové kampaně. Konkrétně budeš:

  • spolupracovat s našimi designéry, copywritery a vývojáři tak, aby výsledné kampaně vystupovaly z řady a nezapadly do šedého průměru
  • vytvářet a neustále vylepšovat procesy na základě dosažených výsledků a určovat nástroje pro testování a reporting
  • prezentovat kampaně ostatním kolegům v rámci firmy

Koho hledáme

Na tuto pozici hledáme kolegy splňující následující kritéria:

  • 3 a více let zkušeností s Google Ads a kampaněmi na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook, Twitter)
  • 2 a více let zkušeností s optimalizací konverzního poměru (CRO)
  • zkušenost s platformami pro hodnocení softwaru (Capterra, G2, Trustradius) je výhodou
  • chuť se učit a přebírat zodpovědnost za svou práci
  • organizovanost a smysl pro detail
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • angličtina: B2 a lepší

Co nabízíme

Především nabízíme práci, kde budeš čelit mnoha zajímavým výzvám a můžeš se v ní mnoho naučit.

Kromě toho pak nabízíme také solidní podmínky:

  • zajímavý plat a možnost získat podíl ve firmě
  • práce na plný úvazek (takže si opravdu můžeš koupit dům, pokud budeš chtít)
  • boží kancelář v centru Brna
  • flexibilní pracovní doba a home office
  • možnost přidat se k rychle rostoucímu startupu vyvíjejícímu platformu, kterou denně používají zákazníci jako Atlassian, Condé Nast a Gartner
  • spolupráce s chytrými, kreativními a motivovanými lidmi

Hledáme právě tebe? Neváhej a napiš nám (v angličtině)!

Tohle jsme my

Jsme různorodá skupina marketérů, vývojářů a designérů. Sjednoceni naší nekonečnou kreativitou a zdravým pragmatismem, jsme poháněni touhou vytvořit ten nejlepší SEO software na trhu.

ContentKing team